خانه / iOS / با Mighty Adventure به ماجراجویی بپردازید!

با Mighty Adventure به ماجراجویی بپردازید!

Mighty Adventure یک بازی ماجراجویی ساده و با پیچیدگی کم برای ios است. با سه شخصیتی که در اختیار دارید به ماجراجویی بپردازید و استاد بزرگ را ازچنگال اهریمن نجات دهید. در ادامه با گیم پلی بازی آشنا می شویم.

گیم پلی

این بازی ترکیبی از ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد. همانطور که قبلا ذکر شد در این بازی با سه شخصیتی که در اختیار شماست وظیفه شکست و نجات استاد بزرگ را دارید ، هر یک از این شخصیت ها دارای نیروی خارق العاده هستند که میتوانید در وضعیت های مختلف از آنها استفاده کنید.

شخصیت آبی میتواند با پرش دومرتبه ای به مناطق مرتفع دسترسی پیدا کند.

Mighty-Adventure-Blue

شخصیت بنفش با کوبیدن پا و شکستن زمین میتواند به مناطق پایینتر دسترسی پیدا کند.

Mighty-Adventure-Purple

و درنهایت شخصیت قرمز که توانایی پریدن و حرکت باسرعت در هوا را داراست.

Mighty-Adventure-Red

هدف بسیار ساده است، در هرمرحله باید بیشترین تعداد حبابهایی را که می توانید جمع آوری کنید. این حباب ها بصورتی قرار گرفته اند که مجبورید بطور مداوم یکی از سه شخصیت را انتخاب کنید تا بتوانید اقدام به جمع آوری همه ی حباب های موجود نمایید. هشداری برای الگوی قرار گیری حباب ها جهت انتخاب شخصیت مناسب وجود ندارد، همچنین درصورتی که حبابی را از دست دادید نمی توانید به عقب برگردید. بنابراین زمان درست برای پریدن و انتخاب بین شخصیت ها عنصر اصلی جذابیت بازی است.

این بازی دارای ۴۰ مرحله می باشد که با انجام دادن هریک از مراحل، مرحله بعدی برایتان باز می شود، پس با توجه به مراحل کم ، میتوانید این بازی را در عرض چند ساعت به پایان برسانید. البته پایان تمامی مراحل با سه ستاره نیازمند زمان بیشتریست.

Mighty-Adventure-02

گرافیک و صدا

گرافیک زیبا، تنوع رنگ مراحل و انیمیشن های جذاب نقطه قوت این بازی به شمار می رود تا جایی که با اجرای آن در آیپد رتینا  تجربه ای خیرکننده تری از این بازی خواهید داشت. با این حال صدا گذاری بازی چنگی به دل نمی زند و بیشتر تمایل خواهید داشت موزیک بازی را قطع و با حالت sound effects به ادامه بازی بپردازید.

درنهایت می توانید این بازی را بصورت رایگان از اپ استور دریافت کنید.

درباره میلاد

کارشناس حسابداری، خرداد69 - علاقه مند به تکنولوژی، فیلم، موزیک، هر از گاهی نوشتن! - کمپانی های مورد علاقم: مایکروسافت، اپل، الجی - درصورت داشتن سوال یا هر کار دیگه ای میتونید از شبکه های زیر بامن در ارتباط باشید...

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.فیلدهای ستاره دار ضروری هستند *

*