خانه / آیفون / شوخی سامسونگ با اپل در تبلیغات جدید

شوخی سامسونگ با اپل در تبلیغات جدید

در تبلیغ جدید گلکسی S5 که بتازگی پخش شد ، سامسونگ اینبار نیز دست به شیطنت زده و آیفون ۶ و کمپانی اپل را مورد تمسخر قرار داده است. گویا اینبار سایز صفحه نمایش آیفون ۶ دست آویز سامسونگ قرار گرفت…

iphone-samsung

این اولین بار نیست که سامسونگ در تبلیغ محصولات خود ، محصولات و کمپانی اپل را مورد تمسخر قرار می دهد، قبلا در تبلیغ محصولاتی مانند گلکسی S3 و اخیراً در تبلیغ گلکسی تب دست به اینگونه شیطنت ها زده است.

در این تبلیغ دو کاربر درکنار یکدیگر نشته و مشغول نوشیدن قهوه هستند، در دست یکی آیفون ۵S و در دست دیگری گلکسی S5 . ناگهان کاربر اپل میگوید:”رفیق، آیفون ممکنه با یک صفحه نمایش بزرگتر عرضه بشه” و کاربر سامسونگ در پاسخ میگوید:” این موضوع هنوز عملی نشده؟!” سپس دو اسمارت فون درکنار یکدیگر قرار داده می شوند و تفاوت در اندازه صفحه نمایش دو اسمارتفون نشان داده میشود.

iphone-samsung-ad-compared-mygate

اپل قرار است بعد از دوسال با استفاده از صفحه نمایش بزرگتر در آیفون ۶ از مهاجرت کابران خود به اندروید جلوگیری کند. بنظر می رسد رقابت سامسونگ و ساخت کلیپ های تبلیغاتی با هدف به چالش کشیدن محصولات اپل توسط این کمپانی کره ای پایانی ندارد و همچنان باید شاهد این موارد بود. در ادامه باهم ویدیوی این تبلیغ را میبینیم:

درباره میلاد

کارشناس حسابداری، خرداد69 - علاقه مند به تکنولوژی، فیلم، موزیک، هر از گاهی نوشتن! - کمپانی های مورد علاقم: مایکروسافت، اپل، الجی - درصورت داشتن سوال یا هر کار دیگه ای میتونید از شبکه های زیر بامن در ارتباط باشید...

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.فیلدهای ستاره دار ضروری هستند *

*