خانه / اخبار فناوری / لومیا ۹۳۰ : با چاقو نینجا فروت بازی کنید!

لومیا ۹۳۰ : با چاقو نینجا فروت بازی کنید!

اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید، حتما راجب صفحه یاقوت کبود (sapphire crystal) آیفون ۶ شنیده اید. صفحه ای که بر اساس ادعاها ، شایعات و برخی ویدیوهای منتشر شده خبر از مقاومت در برابر شکستن و ضد خط و خش بودن این صفحه میدهد! اما در این خصوص نوکیا لومیا ۹۳۰ امتحان خود را پس داد و هیچ شک و تردیدی را باقی نگذاشت!! 

باور کنید یا نه، صفحه نمایش فوق العاده حساس (super-sensitive) این گوشی با استفاده از ورژن ۳ گوریلا گلاس (Gorilla Glass 3) مقاومتی باورنکردی در مواجهه با چاقو دارد؛ بطوری که می توانید بوسیله چاقو نینجا فروت بازی کنید!

بازی نینجا فروت با استفاده از چاقو

صفحه های لمسی نوکیا به دلیل حساسیت بالایشان و عمکلرد مناسب در هنگام استفاده از دستکش و حتی در واکنش به یک سیب و ظاهراً از این پس چاقو و اشیا نوک تیز شهرت دارند!

پس ممکن است آیفون بعدی بایک لایه محافظ انقلابی برروی صفحه نمایش خود معرفی شود، ولی تا آن زمان گوریلا گلاس ۳ یکه تاز میدان خواهد بود..

درباره میلاد

کارشناس حسابداری، خرداد69 - علاقه مند به تکنولوژی، فیلم، موزیک، هر از گاهی نوشتن! - کمپانی های مورد علاقم: مایکروسافت، اپل، الجی - درصورت داشتن سوال یا هر کار دیگه ای میتونید از شبکه های زیر بامن در ارتباط باشید...

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.فیلدهای ستاره دار ضروری هستند *

*