خانه / اخبار فناوری / Nexus 6 فبلت ۵٫۹ اینچی توسط موتورولا!

Nexus 6 فبلت ۵٫۹ اینچی توسط موتورولا!

پیش تر در رابطه با شایعات و حواشی تولید احتمالی Nexus 6 در مای گیت خواندید. در حالی که وضعیت گوگل نکسوس ۶ همچنان نامشخص است، عده ای معتقد بودند که نکسوس و پروژه جدید گوگل یعنی Android Silver ادغام خواهند شد و خبری از نکسوس ۶ نخواهد بود و بعد از آن رد این اخبار و شایعات توسط گوگل بوسیله اخباری حاکی از تولید تبلت جدید نکسوس توسط HTC با اسم رمز “Volantis” را شاهد بودیم!. همچنین تا زمان تکذیب کن هنگ (مدیر ارتباطات LG )، برخی در این فکر که کمپانی LG مشغول طراحی و تولید نکسوس جدید است، بودند. اکنون شایعات تازه حاکی از آن است که موتورولا در حال توسعه و کار برروی نکسوس ۶ است!

Android Police اظهار داشت که دیواسی جدید با اسم رمز “Shamu” توسط موتورولا برای انتشار در ماه نوامبر در حال توسعه است که اپراتورهای اصلی ایالات متحده و همچنین اپراتورهای ناشناخته در سراسر دنیا را هدف قرار داده. هرچند که اطلاعات زیادی در رابطه با جزئیات این دیواس در دست نیست، اما در آن شاهد یک صفحه نماش ۵٫۹ اینچ و قرار گیری حسگر اثر انگشت خواهیم بود. همچنین براساس گزارش مذکور، این دستگاه با استفاده از کرنل اختصاصی گوگل که تنها در دستگاه های نکسوس شاهد آن بودیم، اجرا میشود! Android Police تا حدود زیادی به خبر همکاری گوگل و موتورولا اطمینان دارد و به این خبر امتیاز ۶٫۵ از ۱۰ را اختصاص داده است و در ادامه گزارش خود اعلام کرده است: ” ما اطمینان داریم که Shamu یک دستگاه واقعی و در حال توسعه است و تا حدود زیادی نیز مطمئن هستیم که این گوشی مدعی بعدی برنامه ی نکسوس خواهد بود! ”

nexus-motorola

نظر شخصی: تولید نکسوس ۶ با صفحه نمایش ۵٫۹ اینچ که در دسته فبلت ها قرار می گیرد زیاد جالب بنظر نمی رسد! همچنین با توجه به سابقه خط تولید نکسوس، صفحه ۵٫۹ اینچ برای گوشی بعدی گوگل کمی بعید است. هرچند باید منتظر بود تا مشخص شود این اخبار تا چه حد صحت دارند.

شما چه فکر میکنید؟ انتظار شما از نکسوس بعدی چیست؟ آیا صفحه ۵٫۹ اینچی برا شما قابل قبول است؟!

درباره میلاد

کارشناس حسابداری، خرداد69 - علاقه مند به تکنولوژی، فیلم، موزیک، هر از گاهی نوشتن! - کمپانی های مورد علاقم: مایکروسافت، اپل، الجی - درصورت داشتن سوال یا هر کار دیگه ای میتونید از شبکه های زیر بامن در ارتباط باشید...

یک کامنت

  1. Never would have thunk I would find this so inilepensabds.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.فیلدهای ستاره دار ضروری هستند *

*